Affittacamere Polese

Belangrijkste voorzieningen

  • Gratis Wi-Fi

  • Geen dieren toegestaan

Locatie

    Affittacamere Polese Bologna is gelegen op ongeveer 15 minuten te voet van het Palazzo Re Enzo en op 1 km van de Neptunusfontein van Bologna. Deze comfortabele bed en breakfast beschikt over Wi-Fi in openbare gebieden.

    De eersteklas locatie in de wijk Piazza Maggiore van Bologna biedt een gemakkelijke verbinding naar de San Francesco kerk op 50 meter verderop. Affittacamere Polese ligt op sechts 5 minuten wandelafstand van de bushalte Piazza dei Martiri en een paar momenten van de Kathedraal van Bologna. Dit hotel bevindt zich binnen het bereik van de Salaborsa Bibliotheek en andere belangrijke bezienswaardigheden van Bologna. 15 minuten rijden van Bologna en binnen 950 meter verwijderd van Bologna Centrale treinstation.

    Extra's zijn onder andere een haardroger en badlakens die worden aangeboden in de familiebadkamers met een bidet en een douche.

    Bar Marconi is vrij dicht bij Affittacamere Polese Bologna.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 12:00 tot 19:00
    Uitchecken: van 07:00 tot 10:00
    Licentienummer037006-AF-00400,IT037006B42HKDLDNZ
    • Kinderen en extra bedden
    • Er zijn geen extra bedden in de kamer.

    Kameropties bij Affittacamere Polese Bologna

    Extra's zijn onder andere een haardroger en badlakens die worden aangeboden in de familiebadkamers met een bidet en een douche.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Affittacamere Polese Bologna Kamer foto Affittacamere Polese Bologna Buitenkant foto Affittacamere Polese Bologna Faciliteiten foto Affittacamere Polese Bologna Wastafels foto Affittacamere Polese Bologna Toiletten foto Affittacamere Polese Bologna Kamer foto Affittacamere Polese Bologna Kamer foto
    Kamer met Twee Aparte Bedden

    Grootte: 18 m²

    Type bed: 2 enkele bedden

    Meer informatie +
    Kamer met een Queen Size Bed

    Grootte: 18 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Standaard Kamer

    Type bed: 1 enkel bed

    Meer informatie +
    Affittacamere Polese Bologna Kamer foto Affittacamere Polese Bologna Buitenkant foto Affittacamere Polese Bologna Buitenkant foto Affittacamere Polese Bologna Buitenkant foto Affittacamere Polese Bologna Buitenkant foto
    Basic Driepersoonskamer

    Type bed: 3 enkele bedden

    Meer informatie +
    Affittacamere Polese Bologna Kamer foto Affittacamere Polese Bologna Buitenkant foto Affittacamere Polese Bologna Buitenkant foto Affittacamere Polese Bologna Toiletten foto Affittacamere Polese Bologna Voorzieningen foto Affittacamere Polese Bologna Kamer foto Affittacamere Polese Bologna Bedden foto Affittacamere Polese Bologna Voorzieningen foto
    Kamer met een King Size Bed

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Affittacamere Polese Bologna Kamer foto
    Kamer

    Type bed: 1 enkel bed

    Meer informatie +

    Locatie bij Affittacamere Polese Bologna

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer
    Plekken in de buurt bekijken

    Plekken in de buurt

    Luchthavens (1)

    Luchthaven Bologna
    7.1 km

    Treinstations (1)

    Centraal Station Bologna
    700 m

    Bezienswaardigheden (11)

    Parco 11 Settembre 2001
    300 m
    Santa Maria della Visitazione al Ponte delle Lame
    350 m
    Via dell'Indipendenza
    400 m
    Chiesa Santi Filippo e Giacomo
    450 m
    Oratory of San Filippo Neri
    500 m
    Piazza del Nettuno
    700 m
    Piazza Maggiore
    800 m
    University Quarter
    1.1 km
    Pinacoteca Nazionale
    1.2 km
    Renato dall'Ara stadion
    2.5 km
    La Certosa begraafplaats
    2.6 km

    Gastbeoordelingen van Affittacamere Polese Bologna

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Affittacamere Polese Bologna